تبلیغات
" موفقیت در سینما " - خلاصه ای از کتاب 12 ستون موفقیت
 
" موفقیت در سینما "
سینما و سینما و سینما
                                                        
درباره وبلاگ

با سلام و خوش آمد به شما بازدیده کننده گرامی
امیدوارم لحظات خوبی رو در این سایت تجربه کنید
با آرزوی بهترین ها
مدیر وبلاگ : علی اکبر رنجبر
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
داغ کن - کلوب دات کام
سلام به همه ی دوستان عزیز
یکی از عادت های خوب من اینه که هنگام مطالعه ی هر کتابی سعی میکنم ازش خلاصه نویسی کنم.کتاب 12 ستون موفقیت از  جیم ران و کریس وایدنر،رو خوندمو و یه خلاصه ازش نوشتم.امیدوارم مفید فایده باشه.

12 ستون موفقیت

ستون اول:آدم بیشتر باید روی خودش کار کند(خودشناسی و خودسازی)تا بر روی کارش.

همه ی موجودات محدوده ی مشخصی برای رشد دارند جز انسان.انسان تنها موجودیست که به واسطه ی قدرت اختیار میتواند هم به کمال برسد و هم به پستی.

اوضاع وقتی عوض میشه که خودت عوض بشی.

ستون دوم:سلامتی کامل

دیدن کارهایی که دیگران انجام دادن،انگیزه جاه طلبی مثبتی رو در ما ایجاد میکند.

به کار گرفتن آموزه های قبلی مهمتر از آموختن آموزه هایی جدید است.

سلامتی کامل از سه بعد ساخته شده:

جسم،روان(عقل،احساس و اراده) و روح(توانای سفر به ماورای جهان دارد) که اولویت آنها عبارت است از روح و روان و جسم.

مهمترین اصل موفقیت تعادل است.

ستون سوم:موهبت روابط

باید از موهبت روابط باید حداکثر استفاده را کنیم.بزرگترین موهبت،موهبت روابط با مردمه.برای شکوفایی یک رابطه باید پیوسته وقت،تلاش و تصور خودمون را صرف آن کنیم.(پیگری اشخاص معرفی شده به سیستم)

همانگونه که در تبلیغات شهری دیده می شود،شهر خوب شهری ساختنی است نه یافتنی و این قاعده دقیقا در رابطه با روابط صدق میکند،روابط برای شکل گیری و تداوم نیازمند صرف زمان و هزینه و انرژی هستند.

نکته مهم،وجود سختی های موجود در راه رسیدن به اهداف است،که باید به آن ها توجه داشت.همیشه رسیدن به بهترین ها سخت است.خلق بهترین روابط،خلق بهترین درآمد،خلق زندگی شاد و خلق همه ی چیزهای خوب نیازمند طی کردن سختی ها و فراز و نشیب های بسیاریست.هر چیز ارزشمندی سخت بدست میاد به همین دلیل همه نمی تواند چیزهای ارزشمند بدست آورند.

در رابطه با رابطه ها،هم کیفیت رابطه و هم کمیت آن حائز اهمیت است.و برای رسیدن به رابطه ای با کیفیت و کمیت مناسب سه اصل مهم وجود دارد.توجه به وقت و تلاش و تصور.

ستون چهارم:تحقق اهداف

نوشتن اهداف به دو دلیل حائز اهمیت است:

1:ورود اهداف و خواسته ها به ذهن،که مقدمه ایست برای نوشتن آنها و تعیین آنها

2:نیروی در نوشتن هدف وجود داره که باعث تحقق آن می شود.

دلیل اهمیت نوشتن اهداف:

ذهن شناخت آگاهانه ای از آن ها بدست می آورد و این شناخت میتواند آغازی باشد برای خلق باورهایی سازنده برای تغیر در خود و مسیر آینده.به عبارتی نوشتن اهداف همچون دانستن این نکته است که میخواهیم به کجا سفر کنیم.همانگونه که اولین گام در انجام یک سفر تعیین مقصد است،اولین گام برای رسیدن به اهداف تعیین کردن(نوشتن)آنهاست.

اما فلسفه ی اصلی تعیین اهداف چیست؟فلسفه اصلی آن ساخت شخصیت فرد در طول مسیریست که برای رسیدن به اهدافش تلاش میکند.جمله معروفیست که میگوید:یک میلیارد تومان درآمد داشته باش،اما نه تنها برای اینکه یک میلیارد تومان پول داشته باشی بلکه برای اینکه شخصیتت در این راه ساخته شود

:یک شبه نمیتونی مقصدت رو تغیر بدی اما مسیرت را چرا،تغیر مسیری که مدتی بعد خودبه خود موجب تغیر مقصدت می شود.پس همه چیز از تغیر شروع می شود:

تعیین اهداف در سه بازه زمانی کوتاه،میان و بلند مدت صورت میگیرد.

برنامه ریزی کن و دنبالش کن.فقط تصمیم بگیر که چه کار میخواهی بکنی و بعدش دست به کار شو.

ستون پنجم:استفاده درست از زمان

خیلی از افراد به دلیل وجود حاشیه های امن فراوانی در زندگیشان،از تغییر کردن می ترسند.زن،بچه،یک شغل بخور و نمیر،یک ماشین و خیلی از حاشیه های امن دیگر.اما نکته ای که مهم است این است که کسب موفقیت های بزرگ جز با تغیر امکان پذیر نیست،به همین دلیل باید پیه یکی از دو درد را به تنمان بمالیم:درد انضباط یا درد پشیمانی.فقط فرقش اینه که سنگینی بار انضباط به اندازه ی مثقال و سنگینی بار پشیمانی به اندازه خرواره.روزها خیلی مهم هستند،هر روز که میگذرد از وزن کاسه ی زندگی کاسته و به وزن کاسه ی مرگ افزوده می شود.

در هر روز فرصت های فراوانی وجود دارد اما ما باید از آن فرصتی بهره ببریم که در راستای اهداف کلی ما باشد.اگه ما واسه زندگیمون برنامه ای نداشته باشیم،دیگران واسه زندگیمون برنامه مشخص میکنند.همیشه یکی ارباب میشه یکی نوکر.اگر تو زمان رو هدایت نکنی و ارباب آن نباشی این زمان است که تو رو نوکر خودش میکند.

ستون ششم:هم نشینی با بهترین ها

ما همواره باید سعی کنیم کارهایمان را به بهترین نحو انجام دهیم.همیشه به یاد داشته باش که انجام یک کار با به نحو احسنت انجام دادن آن کاملا متفاوته،توجه داشته باش به جمله ی مارتین لوترکینگ.

برای تحقق اهدافت همیشه با بهترین ها نشست و برخواست داشته باش و به این امر توجه داشته باش که شفافیت تصویرسازی ذهنی، رازی اساسی

در تحقق اهداف به شمار میرود.

همیشه برای خلق بهترین ها دو راه وجود دارد:یا خود بهترین باشی و یا با بهترین ها نشست و برخواست کنی،چرا که کمال همنشین تاثیری شگرف در نتایج فعالیت های ما دارند.

ما باید انسان های اطرافمان را به سه دسته تقسیم بندی کنیم:

آن های که باید روابطمان را با آنها قطع کنیم

آن هایی که باید محدود باشند و آن هایی که باید روابطمان را با آنها افزایش دهیم.در رابطه با برقراری رابطه های جدید باید به این امر توجه داشته باشیم که زندگی آن قدرهام که فکرشو میکنی ساده نیست و باید در زمان هایی تصمیم های سخت بگیریم.

سوال مهم:حالا ما چه جوری میتونیم انسان های موفق رو جذب کنیم؟

تنها یک راهکار وجود دارد.برای جذب انسان های جذاب باید جذاب بود.برای جذب انسان های موفق باید موفق بود.پس توجه داشته باش که تنها راه موجود آن است که بر روی خودمان کار کنیم.به جای آنکه وقتمان را بروی دیگران بگذاریم باید آن وقت را به خودمان اختصاص دهیم.

آدم های ناموفقی که دوست دارند موفق شوند نیازمند توجه ویژه ای هستند.

مزایای معاشرت با انسان های موفق:

1:یادگیری تجارب بسیار با ارزش

2:وصل شدن به شبکه گسترده ای از روابط.دوستان و همکاران آن فرد تبدیل می شوند به دوستان و همکاران تو

3:تغیر و شکل دهی نگرش.ما باید بدانیم که دوستان ما نگرش ما را نسازند اما در شکل دهی و استحکام آن نقش بسیار ویژه ای دارند.

پس در طول سفر،برای رسیدن به اهدافتان از همسفرانی استفاده کنید که میتواند به شما در تحقق اهدافتان کمک کنید.

سرو کله ی استاد زمانی پیدا می شود که شاگرد آماده باشه.

قوانین مربوط به موفقیت همیشه بوده اند اما عدم ناآگاهی ما از آنها فرصت ها را از دست ما میگیرند.

مثل بودن قانون جاذبه قبل از نیوتون.

ستون هفتم:یادگیری همیشگی

تحصیلات آکادمیک در یافتن روزی به تو کمک می کند و تحصیلات شخصی در یافتن خوشبختی.

تورو:توده ی مردم همه ی عمر در سکوتی خفقان آور زندگی میکنند و آوازی را که در سینه دارند به گور می برند(بسیاری آرزوهای خود را به خاک می برند).

تحصیلات شخصی مساویست با یادگیری های گوناگون از افراد و اشخاص و اتفاقات گوناگون.

اگر کسی در مسیر اشتباهی حرکت می کند به انگیزه ای برای تندتر رفتن احتیاج ندارد بلکه به آموزش احتیاج داره تا به مسیر درست برگرده.

یادگیری مقدمه ی ثروته.تمام تغیرات بزرگ با یادگیری آغاز می شود.

یادگیری:ایجاد تغییر نسبتا پایدار در توان رفتاری فرد.

بخش اعظم زندگی پس از تحصیلات رسمی جریان دارد.

راز اصلی موفقیت همان یادگیری دائمیست.چگونه؟کتاب خواندن،سرمشق و الگو گرفتن از آدم های موفق و سرانجام درس گیری از شکست ها و استفاده از تجربیات خود و دیگران.

مسئله این نیست که خرید کتاب چقدر گرون تموم میشه،مساله این است که اگه کتاب نخونی چقدر برات گرون تموم میشه.اگر دوست دارید به سطح دانش و مهارت یک استاد برسید به سراغ کتاب هایش بروید.

بدون مطالعه هیچ پیشرفتی ممکن نیست

ستون هشتم:همه ی زندگی فروش است.

واژه فروش وابسته است به مفهومی به نام تاثیر گذاری.هر کس که بخواهد موافق باشد باید بتواند هنر تاثیر گذاری بر دیگران را بیاموزد.بشر موجودیست اجتماعی و میزان موفقیت او وابسته است به میزان تعامل و همکاری او با دیگران،به همین خاطر باید تاثیرگذار بود.

موفقیت در دستیابی به خواسته بستگی دارد به تاثیرگذاری بر دیگران.یک نوزاد زمانی که احساس گرسنگی می کند گریه می کند و با این کارش تاثیرمی گذارد تا بتواند به خواسته و نیازش دست یابد.و ما باید برای انجام تک تک امور مربوط به زندگیمان این توانایی را داشته باشیم که بر دیگران تاثیر بگذارد.به همین خاطر عنوان می شود که همه ی زندگی فروش است و کسی در انجام کارش موفق تر است که از قدرت تاثیرگذاری بیشتری بهرهمند باشد.

توماس جفرسون:اشراف سالاری به طور فطری در میان همه ی مردم وجود دارد و اساس دستیابی به آن شرافت و استعداد(و شاید تلاش)است.

به چه معنا؟به آن معنا که در زمان های گذشته موفقیت به صورت موروثی از نسلی به نسلی دیگر منتقل می شده اما امروزه فارغ از جنسیت و رنگ و نژاد اگر خواهان موفقیت باشی و برای رسیدن به آن سعی و تلاش کنی مطمئنا موفق خواهی بود.

حال هرقدر شما فردی مستعدتر،باشرافت تر و کوشاتر باشی در تاثیرگذاری موفق تر عمل خواهی نمود..

و فقط یه راه وجود دارد که دیگران فرد را انسان شریف و با استعداد بدانند و آن این است که اینکه فرد شریف و بااستعداد باشد.

مهارت های فروش:

1:شناخت دقیق محصولی که عرضه می کنیم.برای اینکه چیزی را بتوانی عرضه کنی باید آن را داشته باشی.برای عرضه هر چیز باید اول بشناسیش،باورش داشته باشی و احساسش کنی.

2:صحبت با تعداد زیادی از انسان ها.ده درصد از چهل نفر بیشتر از ده درصد ده نفر است.

3:داشتن پشتکار و تسلیم نشدن.هیچگاه در برابر پاسخ نه تسلیم نشو.قانون بچه:نه در دنیای کودکان نقشی ندارد.

وقت تنگ تر از اون چیزیست که فکرش میکنی.

ستون نهم:رشد مالی تابع رشد فردی است.

این ستون مربوطه به پوله.پولی که نمیتونه باعث خوشبختی بشه اما نبودش حتما باعث بدبختی میشه.

پول هیچگاه امنیت خاطر نمی آورد چرا که ممکن است هر لحظه از دست برود.

مهم میلیونر شدن نیست مهم اینه که برای تبدیل شدن به یه میلیونر باید به چه جور آدمی تبدیل بشی.به همین خاطر است که گفته می شود رشد مالی تابع رشد فردیه.برای اینکه بتونی یک میلیون دلار بدست بیاری باید به انسانی یک میلیونی با باورهای میلیونی تبدیل بشی.

"علاقه به پول تنها حرص بیش از حد را در وجودت می پروراند"

قانون طلایی ثروتمند شدن:

سود گرفتن بهتر از دستمزد گرفتنه.

راهکارش چیست؟تو باید برای خودت کار کنی و یه کار مستقل راه بندازی.99 درصد انسان های ثروتمند برای این ثروتمند شدن که برای خودشون کار میکنن و سود می گیرن.

اصول رسیدن به ثروت:تمام وقت روی شغلت کار کن و پاره وقت روی آینده ات.

در کنار شغل اصلیت یه کار جنبی راه بندازی و کم کم توسعه اش بدی.حالا به نظرتون رسیدن به چنین جای چقد سخته؟مطمئنا خیلی،چون انجام همه ی کارهای با ارزش سخته،و برای تحلیل سختی های راه و افزایش استقامت درد انضباط و در پشیمانی را به یاد آور.همیشه به یاد داشته باش که استقلال مالی نیازمند داشتن کاری مستقل و آزاد است.همه زندگی فروشه،و رشد مالی تابع رشد فردیه.

ستون دهم:یک رابطه موثر باعث ایجاد تفاهم می شود.

موفقیت به همکاری آدم ها بستگی دارد.

تعریف رابطه:رابطه یعنی تلاش دو یا چند نفر برای رسیدن به تفاهم(توانای تحمل تفاوت ها).وقتی آن ها به تفاهم برسند و با یکدیگر متحد بشوند،از نیروی خارق العاده ای برخوردار خواهند شد.

متفاوت بودن انسان هاست که ضرورت ایجاد رابطه و تفاهم را در ما خلق می کند.

حال آفت مهلک روابط چیزی جز تلاش برای تحکم گفته ها به فرد مقابل نیست.

رابطه ای مداوم خواهد بود که از معادله ی برنده-برنده تبعیت کند.

رابطه فقط این نیست که چی بگی،بلکه باید بدونی که چه طور و چه وقت اونو به زبون بیاری،و در عین حال میزان پذیرش شنوده را هم در نظر بگیری و در عین حال خود باید شنونده خوبی بود.

نکته:مهمترین چیز در یک رابطه،شنیدن است.برای اینکه شنونده خوبی باشی باید واسه طرف مقابلت شخصیت و احترام قائل باشی.

ستون یازدم:دنیا همیشه به یه رهبر بزرگ نیاز دارد

دلیل شکست خیلی ها بر میگردد به عدم درک صحیح شان از واژه های گوناگون که یکی از آن واژه ها کلمه رهبریست.

رهبر:همه میتوانند در زندگی رهبری بزرگ باشند چون منظور این است که هنر تاثیرگذاری بر دیگران رو خوب بلد باشی.رهبری کردن یعنی کمک به اصلاح افکار،باورها و اعمال دیگران.

راه رهبر شدن:

با کار بر روی شخصیت(باورها) و مهارت(تخصص و دانش) آغاز می شوند و موفقیت در این دو رکن عاملی است برای رسیدن به قدرت تاثیرگذاری.

تفاوت رهبر با یک مدیر:

یک مدیر به مردم کمک میکند خودشون رو اونطور که هستند ببینند اما یک رهبر به مردم کمک میکند خودش را بهتر از آن چیزی که هست بداند.یک رهبر به مردم امید میدهد و در رابطه با رسیدن به اهدافش به آنها کمک میکند.یک رهبر خوب باید بیش از آنکه به فکر کار مردم باشد به فکر زندگی آنها باشد."اعتماد مهمترین زنجیر رابط،بین رهبر و پیرو است".

رهبران بزرگ بصیر و خوش بین هستند.

ستون دوازدهم:میراثی از خود به یادگار بگذار.

بزرگترین شگفتی زندگی این است که به یک چشم بهم زدن میگذرد

تو نمیتوانی مدت عمر خود را انتخاب کنی اما میتونی درست زندگی کردن را انتخاب کنی.همیشه سعی کن ثمره ای از خودت به جای بگذاری

"زندگی صحی یکتای هنرمندی ماست

هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته به جاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد"

پایان


نوع مطلب : موفقیت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 16 تیر 1397 11:27 بعد از ظهر
Ӏ waѕ curious іf you ever thought of changing tһе age layout ᧐f your
site? Its vеry wеll written; Ӏ lopve ѡһat yopuve ɡot to
say. But maybe you could a liuttle more in tһe way of content
ѕo people coiuld connect ᴡith it better. Yohve got an awful lot оf
text for onky һaving one or 2 images. Maybe you ϲould space іt outt better?
سه شنبه 12 تیر 1397 03:31 بعد از ظهر
hi!,І like yoᥙr writing sⲟ a lot! proportion wе keep in touch extra appгoximately
уour post on AOL? I require a specialist on thiѕ aгea tto
unravel my problem. Maay be that's you! Тaking a look ahead tto
peer you.
شنبه 9 تیر 1397 06:33 قبل از ظهر
What's up, thіs weekend iѕ fastidiious in favor ᧐f mе, forr thе reason that this
occasion i am reading tһis great educational article hеre at myy homе.
جمعه 1 تیر 1397 10:31 بعد از ظهر
Hmm is anyօne elѕe experiencing probⅼems wjth thе pictures on this blog loading?

I'm trying tоo fіnd ᧐ut if its a problem on my end or if it's
thе blog. Any responses would ƅe ցreatly appreciated.
دوشنبه 7 خرداد 1397 01:54 قبل از ظهر

With thanks! I enjoy this.
cialis baratos compran uk cuanto cuesta cialis yaho ou trouver cialis sur le net we choice free trial of cialis cialis online napol cialis tablets look here cialis order on line cialis 5 effetti collaterali side effects for cialis cialis online
پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 02:09 قبل از ظهر
Greetings from Idaho! I'm bored at work sso I decided
to check out your sitte on my iphone during lunhh break.
I really likke the knowledge you provide here and can't waait to take a look
when I get home. I'm shocked at how quick your blog loaded on my phone ..
I'm not ecen using WIFI, just 3G ..Anyways, great blog!
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 03:12 قبل از ظهر

Terrific data. Appreciate it.
viagra vs cialis cialis 20 mg best price cialis 10 doctissimo cialis super kamagra cialis tadalafil venta de cialis canada comprar cialis navarr rezeptfrei cialis apotheke how much does a cialis cost cialis pills price each
جمعه 7 اردیبهشت 1397 06:29 بعد از ظهر

Nicely put. Regards.
cialis therapie ou trouver cialis sur le net cialis rezeptfrei tarif cialis france dosagem ideal cialis sialis cialis vs viagra canada discount drugs cialis preis cialis 20mg schweiz cialis 5mg prix
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 02:44 قبل از ظهر

Thank you, I appreciate it!
how to safely buy viagra online viagra from usa pharmacy online pharmacy viagra uk vigra buy brand viagra online without prescription viagra pharmacy uk how to purchase viagra online sildenafil viagra where can i buy generic viagra online safely viagra dosage
شنبه 1 اردیبهشت 1397 07:22 قبل از ظهر
When someone writes an posdt he/she retaons the plan of
a user inn his/her mnd that how a user can know it.

So that's why thnis piece off writing iss great. Thanks!
جمعه 17 فروردین 1397 06:30 بعد از ظهر

Regards. A good amount of postings!

cialis great britain cialis kaufen wo cialis prices in england the best site cialis tablets are there generic cialis generic cialis with dapoxetine price cialis wal mart pharmacy cialis online cialis kamagra levitra comprar cialis 10 espa241a
جمعه 3 فروردین 1397 02:25 بعد از ظهر

Thanks, I enjoy this.
cialis canada buy name brand cialis on line cialis y deporte cialis 5 mg funziona only now cialis 20 mg cialis dosage amounts generic cialis at walmart cialis generika in deutschland kaufen buy cialis online cialis daily dose generic
یکشنبه 27 اسفند 1396 09:29 بعد از ظهر

You suggested it adequately!
cialis mit grapefruitsaft buy cialis uk no prescription 40 mg cialis what if i take cialis side effects dangers cialis billig tadalafil click here to buy cialis cialis super acti buying brand cialis online cialis generic tadalafil buy
یکشنبه 29 بهمن 1396 05:07 قبل از ظهر
ممنون خیلی عالی بود
چهارشنبه 10 آبان 1396 05:19 بعد از ظهر
آیا شما تا به حال در مورد شامل کمی بیشتر از فقط مقالات خود را در نظر گرفت؟
منظورم این است که آنچه شما میگویید بسیار بنیادین است.
با این وجود تصور کنید اگر شما برخی از گرافیک های عالی و یا کلیپ های ویدئویی را به شما ارائه شده است
پست های بیشتر، "پاپ"! محتوای شما عالی است اما با تصاویر و ویدیوها
این وب سایت بدون شک می تواند یکی از مزایای استفاده از طاقچه آن باشد.
وبلاگ شگفت انگیز!
شنبه 18 شهریور 1396 01:23 بعد از ظهر
For hottest news you have to visit world-wide-web and on internet I found this website
as a finest site for most recent updates.
دوشنبه 16 مرداد 1396 02:06 بعد از ظهر
What a data of un-ambiguity and preserveness of
precious familiarity on the topic of unpredicted feelings.
جمعه 13 مرداد 1396 02:05 بعد از ظهر
I seriously love your website.. Excellent colors & theme.
Did you create this amazing site yourself? Please reply
back as I'm attempting to create my own personal blog and would like to
find out where you got this from or just what the theme is named.
Many thanks!
جمعه 13 مرداد 1396 12:14 بعد از ظهر
Hey! I know this is somewhat off topic but I was wondering
if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form?
I'm using the same blog platform as yours and I'm having
trouble finding one? Thanks a lot!
شنبه 7 مرداد 1396 08:51 بعد از ظهر
Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or
something. I think that you can do with a few pics to drive the
message home a bit, but instead of that, this is magnificent blog.
A great read. I'll definitely be back.
شنبه 3 تیر 1396 02:32 بعد از ظهر
core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین اصل آیا واقعا نشستن کاملا با من پس
از برخی از زمان. جایی در سراسر پاراگراف شما در
واقع قادر به من مؤمن اما تنها برای while.
من این کردم مشکل خود را با جهش در مفروضات و یک
ممکن است را خوب به پر همه
کسانی معافیت. اگر شما در واقع که می توانید انجام
من را قطعا بود مجذوب.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 10:22 قبل از ظهر
Its like you read my mind! You seem to grasp a lot approximately this, like
you wrote the ebook in it or something. I feel that you simply can do with a few
percent to force the message home a little bit, but instead of that,
this is fantastic blog. A fantastic read. I will
definitely be back.
جمعه 1 اردیبهشت 1396 05:11 بعد از ظهر
Wonderful goods from you, man. I've understand
your stuff previous to and you're just too wonderful. I actually like what you have acquired here, certainly like what you are
saying and the way in which you say it. You make it enjoyable and you
still take care of to keep it smart. I can not wait
to read far more from you. This is really a great web site.
جمعه 1 آبان 1394 10:18 بعد از ظهر
دمت گرم داداش
دوشنبه 26 مرداد 1394 11:58 قبل از ظهر
سلام
ایمیلی برایم آمد مبنی بر کتاب صوتی 12ستون موفقیت با خلاصه آن
که ماشین مایکل جونز در کنار جاده از کار می افتد و...درنهایت چارلی سرایدار آقای دیویس 12ستون موفقیت را به او آموزش می دهد موضوع را در اینترنت جستجو کردم پرتال شما آمد خلاصه کتاب را خواندم جالب بود خواستم بدین وسیله از زحمت شما در خلاصه نویسی کتاب تشکر کرده باشم
شاد باشید!!!
پنجشنبه 2 بهمن 1393 09:01 قبل از ظهر
سلام داش ممنون میشم اگر متن کاملشو برام بذاری pdfهرجا میگردم نیست همش صوتیه
علی اکبر رنجبرسلام کتابش توی بازار هست میتونی خیلی راحت با یه قیمت خیلی خوب گیرش بیاری
انتشار متن کاملش که قاعدتا خلاف قوانین انتشاره و نیاز به اجازه خود نویسنده داره
چهارشنبه 14 اسفند 1392 05:51 بعد از ظهر
سلام عزیـــــــزم ، چه وب باحالی داری ، خیلی جذابه ، راستی منم یه سایت آشپزی دارم خیلی تر و تمیز و شیک ، ممنون میشم بیایی و نظرت رو بگی ، حتما یه سر بیا ،اگه خواستی میتونی منو با اسم سایت آشپزی نوشیدنی لینک کنی ، منتظرتم بای
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر